Wstęp

Ponieważ (Marta i Tomek) przewieźliśmy już chyba wszystkie swoje graty do nowego gniazdka w segmencie domu w Starych Babicach, a Asia obroniła pracę magisterską i została mgr inż. arch. (podobno jej 25-te urodziny też jakoś wypadają w tych okolicach), czas zorganizować z tej okazji łączoną parapetówkę/magistrówkę. Parapetówkę to taką bardziej z nazwy, bo akurat meble to mamy, ale wielu innych rzeczy nie, więc postaramy się zachować półpartyzancki klimat takiej imprezy.

Adres: ul. Sienkiewicza 3, Stare Babice.

Rozwinięcie

Impreza będzie miała charakter parapetowo-studencki, a to oznacza że mile widziane będą zarówno przedmioty pomocne w naszym urządzeniu się w nowym mieszkaniu (właściwie mamy wszystko prócz szkła do napojów ;)), jak i napoje wysokooktanowe pomocne w dobrej zabawie. Postaramy się zapewnić całą resztę.

Ponieważ Stare Babice to straszne zadupie, gdzie z komunikacji publicznej dojeżdżają tylko siedemsetki (nocne nie jeżdżą), zapraszamy do przenocowania na miejscu i powrotu z rana w niedzielę. Tylko prośba, przywieźcie śpiwory (i ew. karimaty).

Proszę też wziąć muzykę, kasety lub CD (mogą też zawierać MP3, wieża to łyknie). Tylko z dobrą i imprezową muzyką!

Dojazd komunikacją publiczną

Dojeżdżamy czymkolwiek do pętli "Osiedle Górczewska" (dojeżdża tam sporo autobusów i tramwajów), a stamtąd dowolną siedemsetką (712, 714, 719, 729) do przystanku Stare Babice - Rynek. Wysiadając z autobusu skręcamy w lewo i mając z prawej strony kościół dochodzimy do ulicy Sienkiewicza. W prawo i druga brama (naprzeciwko bocznej ściany kościoła) prowadzi do domu pod adresem Sienkiewicza 3.

Ewentualnie będąc na Os. Górczewska dzwonimy do Tomasha (+48 600 874 193), niewykluczone że jest jeszcze jakiś trzeźwy kierowca (zdarza się na początku imprezy) i oszczędzi czekania na oraz jeżdżenia siedemsetkami.

Dojazd dla zmotoryzowanych

Od pętli "Osiedle Górczewska" (skrzyżowanie Lazurowej i Górczewskiej) jedziemy Górczewską dalej na zachód (ulica zmienia nazwę na Warszawska) aż do ronda w Babicach. Rondo przejeżdżamy wprost i wypatrujemy drogowskazu na Policję i Centrum (taka lokalna autoironia), gdzie skręcamy w prawo (ul. Piłsudskiego). Mijamy komisariat, dojeżdżamy do kościoła i jesteśmy na ulicy Sienkiewicza, gdzie druga brama (od skrzyżowania przy kościele) to właśnie nasz adres. Chyba najlepiej zaparkować po drugiej stronie ulicy, przy bocznej ścianie kościoła.

Dzwonimy do Tomasha (+48 600 874 193), domofon nie działa.

Mapka: (dokładny link na Google Maps)

mapka

Odjazd

Patrz "dojazd", ale w odwrotnej kolejności.

Zakończenie

Nie będziemy mieli możliwości dotarcia do wszystkich z papierowymi zaproszeniami, więc proszę wybaczyć tę elektroniczną formę.

Do zobaczenia na imprezie!

gospodarze Marta i Tomek oraz mgr Asia